DEAN´S GIRL Nevinný

Kapitola 3-Zápas se sestřenicí

26. října 2016 v 13:30 | AgyShow |  Jak to žiju já...
Sakra, je tu...Křičící

Včera večer jsem si zas jen tak seděla u své oblíbené knížky, když v tom se rozletěly dveře a mně proletěl zády nepříjemný mráz. Skoro jsem se bála co se stane, ale radši se otočit a pokusit se zastavit ten nůž, který na vás míří, než si ho nechat bodnout do zad. Tak jsem se prudce otočila a napřáhla ruce připravená zastavit ten nůž. Místo nože tam stála malá holka v růžovym tričku a kalhotech s vlasama v culíku. Podle jejího výrazu jsem hned uhodla, ještě než se na mě vrhla, že je to sestřenice Anetka.
Chvíli mi trvalo, než jsem jí ze sebe dostala, ale nakonec se mi jí podařilo svalit na koberec a mít 5 vteřinový náskok vzít nohy na ramena a zmizet v pokoji. Asi o 3 sekundy později jsem si teprve uvědomila, že jsem zapomněla zamknout, ale to už jsem ležela na zemi a na mě Anís. Využila jsem volného místa a překulila se, tím jsem se opět dostala na nohy a měla jen pár sekund na to, abych jí chytla za krk. Když se mi to povedlo měla jsem vyhráno.
Začala se chytat za krk, ale to už byl jakýkoliv odpor zbytečný, protože jsem jí táhla ke dveřím, připravená jí jako odpadky vyhodit před dveře. Mrskla sebou o koberec v předsíni, ale než se postavila, aby znovu vnikla do mého pokoje, já rychle zavřela dveře a tentokrát i zamkla.
Po dlouhém mlácení do dveří to konečně vzdala a odešla k babičce. Viděly jsme se ještě ten večer, ale to už se uklidnila. Druhý den samozřejmě nezapomněla opět předvést svojí debilitu a postavila si se sestrou bunkr u nás v obýváku.

Přesně tuhle její návštěvu jsem potřebovala a zvlášť den před odjezdem k babičce do té její díry, kde budu 2 "krásné, úžasné" dny a 2 "nádherné, zábavné" noci...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama