DEAN´S GIRL Nevinný

Kapitola 3-Nová škola a zkažené prázdniny

19. října 2016 v 19:52 | AgyShow |  Školní deník
Škoní deník...Nová škola a zkažené prázdniny

Milý deníčku!
Už začal nový školní rok a já si musela zvyknout na nový lidi, nový předměty a nový styl života.
První den byl opravdu hroznej. Nikoho jsem neznala, jen mojí kamarádku a spolužačku ze školy, která si mimochodem hrála na velkou holku a nikdo se jí to neodvážil říct do očí. Ona si tam našla kámoše dost rychle a já vlastně taky.
Oproti základce jsou na této škole fajn lidi, ne nějaký hnusný svině, který po vás chtěj akorát domácí úkol, opsat sešit nebo opisovat a pak se na vás vykašlou. Vycházíme spolu docela dobře a nikdo proti mě nic nemá.
Teď něco o předmětech. Jsou docela normální, ale u některých třeba vůbec nechápu, proč vůbec existujou?! Třeba Zpv-základy přírodních věd, naprosto nesmyslný předmět, kde probíráme takový sračky, kterým ani trochu nerozumím a pochybuju, že je někdy v životě použiju.
A hlavně, učitelka na češtinu už od začátku mele jen a jen o maturitě a snaží se do nás nahustit všechny ty kraviny, co máme k maturitě umět a strašně se rozčiluje, že něco hned neumíme.
Ale dá se to zatim přežít. Každej den se těšim, až bude konec vyučování a s kamarádkou letíme do školní jídelny, kde si můžeme postěžovat a probírat, jak dneska učitelka upadla, když rozdávala písemku nebo když začala strašně řvát, protože jí spadl na hlavu pavouk.
Pak honem jako poslední odcházíme z jídelny a po cestě domů zapalujeme na mostě gumový medvídky a probíráme sestry velkej zadek, kterým málem umlátila kamarádku, když odcházela z domu.
Doma se zase zavřu do koupelny a celej ten den ze sebe spláchnu svěžím šamponem a sprchovým gelem s třešňovou vúní a pak na pár hodin usednu k počítači, dokud nedorazí máma a nažene mě k učení. Večer si sednu k telefonu a střídavě sleduju YouTube a čtu mojí oblíbenou knížku. Pak se konečně odvalim do postele a usnu.
Připadá mi, že hned jak zavřu oči, zazvoní ten zatracenej budík a já mám hodinu na to, abych se nasnídala, vyčistila si zuby, oblíkla se, připravila do školy a pak se patřičně upravila a konečně se odvalila z baráku a jen tak tak došla před most, kde se mám sejít s kamarádkou a společně za probírání-co nového-dorazit do školy.
A pak už to znáte. Celej den čekat na konec a v průběhu hodiny si číst napínavou knihu a napůl dávat pozor, aby vám neutekla půlka diktování zápisků.
Tak doufám, že to přežiju a hrozně se těšim na konec tohohle týdne, protože si od školy na tejden odpočinu, jenže jako naschvál na konci mojí zasloužené dovolené mi jí zkazí asi dvoudenní zájezd k babičce do toho jejího smradlavýho, studenýho, nudnýho, bezinternetovýho, opuštěnýho, plesnivýho, zaostalýho baráku někde daleko od lidí, kde ani pes neštěkne. Jestli se chcete někde schovat, tak neznám lepší díru než tam, kde bydlí moje babička.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama