DEAN´S GIRL Nevinný

Den 1-část 4-Večerní pohoda

30. října 2016 v 21:47 | AgyShow |  Dobrodružný víkend u babičky
Den 1
Čtvrtek 15:00-23:00

V kuchyni jsem za sebou zabouchla dveře a málem jsem se sesunula na podlahu, kdybych si včas neuvědomila, že bych měla potom černej zadek od tý špíny na podlaze. Sedla jsem si ke stolu a chvíli se zaměřovala na slánku, která stála na ubruse. Rodiče si mezitím povídali s babičkou a ona se občas zeptala, jak se mám nebo jak mi to de ve škole.
Potom, co se mě máma snažila donutit vypít ten čaj, kterej mi uvařila, udělala salát a párky. Vůbec jsem na ně neměla chuť, takže jsem se musela spokojit je se salátem.
Po večeři se snažili najít nějakej film, aby se měli na co koukat. Nakonec se jim povedlo najít něco, co vyhovovalo jejich požadavkům. Já si mezitím četla a byla ráda za to, že se zatim u Naty neobjevily záchvaty agrese. Moc mi pak už nešlo číst, protože ten film byl dost zajímavej.
Když pak skončil, museli jsme vzbudit tátu a Naty. Řekli jsme babičce dobrou a odešli nahoru do ložnice. Mamka si vzpomněla, že jsme nesbalili pyžama. Ve skříni vysela dvě mamčina, který tu babička měla schovaný. Já a mamka jsme si je vzaly. Naty si nechala tričko a stropila scénu, že bez kalhot spát nebude, že jí to tričko kouše.
Nakonec se uklidnila a já mohla v klidu usnout. Teda skoro v klidu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama