DEAN´S GIRL Nevinný

Den 1-část 3-Přivítání a prohlídka

30. října 2016 v 21:18 | AgyShow |  Dobrodružný víkend u babičky
Den 1
Čtvrtek 14:00-15:00

Pevně jsem se držela dveří a modlila se, abych se už konečně probudila z toho děsnýho snu a byla v mojí posteli. Bohužel sedím v našem autě a za oknem vidím svojí noční můru.
Vezmu si mojí tašku a bundu a pomalu otevřu dveře. Když už konečne stojím na cestičce před domem, otevřou se dveře a z nich vyleze babička. Horlivě se s námi vítala a zvala nás dovnitř.
Hned u vchodu v předsíni mě praštil typický pach a zima, jako bývá v tomhle domě vždycky. Nade mnou byla plíseň a nově tam přibyla i díra, jak se loupala omítka. V druhé předsíni byly všude pavičiny a u zrcadla nějaká hlína nebo co. Otevřela jsem dveře a za nimi kuchyně s obývákem, jediné dvě místnosti, které v sobě držely teplo z kamen v kuchyni.
Vrátila jsem se zpátky do předsíně a po schodech šla s taškama do ložnice. Dveře silně vrzly a byla jsem v první části ložnice. Hned vedle dveří byla velká skřín a zavrzala vždycky, když okolo ní někdo prošel. Naproti byla postel a na ní seděla stará panenka. Okamžitě jsem si vzpomněla na horor Annabel a to mi stačilo na to, abych si dávala v noci pozor. Nahnula jsem se k ní a pěkně jí do ksichtu řekla, ať si něco zkusí a ten její zadek skončí zítra v popelnici nebo v kamnech.
Prošla jsem výklenkem, kde dřív byly dveře a tam jedna maželská postel a ještě jedna pro jednoho. Hned jsem si hodila tašku na tu malou postel, abych se nemusela s rodiči a Naty tlačit na jedný posteli.
Rychle jsem se převlíkla a rychle letěla po schodech na záchod. V předsíni jsem ještě sešla 5 schůdků. Nalevo byla koupelna, vedle ní závěs za nímž byly schody do sklepa. Napravo byl záchod, kterej byl novej, za což jsem byla ráda, protože ten starej byl hroznej.
Teprve na odchodu jsem si všimla za dveřma do koupelny obrovskýho, hnusnýho pavouka. Rychle jsem se na patě otočila a utekla do kuchyně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama