DEAN´S GIRL Nevinný

Kapitola 1-Přijímačky

23. dubna 2016 v 18:32 | AgyShow |  Jak to žiju já...
Už je to tu, přijímačky...Rozpačitý

Bylo páteční ráno a já se vzbudila do nového rána. Bohužel jsem si nevzpomněla na taťkovu radu a u snídaně přemýšlela, kterou nohou jsem vylezla z postele Nerozhodný. Včerejší večer jsem zkoušela spoustu hadrů, které bych si mohla vzít k přijímačkám, abych vypadala aspoň trochu chytře Líbající.

Zrovna jsem se upravovala v koupelně, když vtom mi zacinkal můj mobil. Kdo to sakra může být?? Zvedla jsem telefon, byla to Kai, která se mnou potřebovala nutně mluvit. Konečne se mi aspoň jednou ozve, měla bych jí odepsat, když mi ona za celou dobu neodepíše ani na jednu zprávu? Chtěla se sejít, abychom mohly jít společně ke škole. Dobrý nápad, stejně jsme se chtěly na tom domluvit.

Čekala jsem na ní pod mostem u mého domu. Čekala a čekala. Měla jsem se za chvíli sejít ještě s Nelou před školou. Nakonec nikdo nepřišel. Jako vždycky Zamračený. To jsi tak blbá, vždycky mi něco slíbí, ale nikdy to nedodrží a ty jsi myslela, že to bude tentokrát jiný?? Tak jsem za rychlé chůze došla před vchod polorozpadlé školy, kde jsem viděla stát Nelu.

Uvnitř nám paní poradila, kudy do místnosti s přijímacím testem. Před místností jsme narazily na naší třetí do party, Alču. Když otevřeli dveře, skočily jsme pohotově do zadních lavic. Byla jsem strašně nervózní, jestli to bude nad mé síly. Učitelka přišla do třídy, vysvětlila okolnosti testu a zkontrolovala si naší totožnost. Na test jsme měli hodinu čistého času. Dala nám pokyn a my jsme se pustily do práce. Bylo nás tam šestnáct a z toho jen dva kluci. Seděli jsme po jednom a já se zprvu jen nervózně rozhlížela, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem u důležité chvíle, která rozhodne o dalším pokračování mého života.

Celkem bylo 30 otázek. Jelikož jsem se hlásila na informační služby, byl to test o všeobecných studijních předpokladech. Zkládal se z 25 příkladů Českého jazyka a 5 otázek Matematika.

Kdo dodělal, mohl odejít. Já jsem dodělala po půl hodině a před učebnou na mě čekala Nela. Alča pak odešla a já a Nela jsme si šly ještě povídat. Bylo to jednoduché, až podezřelé oproti zkušebným testům na internetu.

Měla jsem ten den narozeniny a moje přání bylo...Usmívající seMrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaké byly vaše?


Komentáře

1 arialissa arialissa | Web | 23. dubna 2016 v 18:44 | Reagovat

Opožděně přeju vše nejlepší k narozkám :-)
Mě se to taky zdálo jednoduchý. Měly jsme to hotový docela rychle, že jo?

2 bewtv bewtv | 23. dubna 2016 v 20:10 | Reagovat

Dobrý , je vidět že sis dala záležet . Jak na přijímačkách , tak v tomhle blogu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama