DEAN´S GIRL Nevinný

Kapitola 1-Fakt divný 😮

26. dubna 2016 v 22:14 | AgyShow |  Školní deník
Školní deník...Fakt divný 😮?!

Milý deníčku 😚!
Dnes je velmi zvláštní den a ani nevim proč. Spoustu lidí se mi zdálo podivných a roztěkaných 😫. Vůbec mi dnes ve škole nebylo dobře a hlavně, když jsem uviděla Dana 😄, měla jsem pocit, že mu musím něco říci, ale na druhou stranu, že ho mám nechat být 😔.

Vlezla jsem do školy a hned jsem uviděla Kai s Dominikem, jak se u její skřínky zase muckaj 😘😝. Jo tak to je vpoho, to sem tu dneska dobře 😀! Šla jsem ke skřínce a naházela si ty pitomý knihy do tašky.

Milý deníčku 😚!
Opět se mě zmáhá touha popovídat si s Danem, ale o čem 😶? Vůbec si nejsem jistá, každopádně už nad tím přemýšlím asi 4 hodinu a nedávám vůbec pozor 😫!!!

Učitelka nám o přírodopise pustila dokument o chameleonech a já přišla částečně na jiné myšlenky 😕. Jen tak jsem se válela a sledovala, když jsem si vždycky uvědomila, že u toho vypadám, jako úchyl, co kouká na porno 😵!!?
Pak nadešel oběd a Dan seděl vedle mě, já se konečně chovala normálně, když odešel a právě toho si všimla moje kámoška 😰.
O výtvarce jsme dělali fanouškovský helmy z papíru 😕?!

Milý deníčku 😚!
Díky malování jsem konečně přišla na jiné myšlenky a konečně se trochu uklidnila 😊. Doufám, že zítra nic nepo**ru a bude všechno fajn 😗!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama